Bize Ulaşın:

T: +90 (262) 373 20 41-42
E: info@dogtat.com.tr

Kurumsal

Hakkımızda

Vizyonumuz, Misyonumuz ve Değerlerimiz


2004 yılında anne reçeli özlemiyle başladı hikâyemiz. Ev yapımı reçelin tüm doğallığına bağlı kalmaya özen göstererek üretime başladık. Yola çıktığımız günden beri ürün kalitemizden ödün vermeden ürün gamımıza yeni ve farklı tatlar ekledik. Uluslararası standartlarda üretim yaparak kalite politikamızda gelişim ve başarıda sürekliliği yakalamak temel hedefimiz oldu. Müşteri memnuniyeti odaklı bakış açımızı, doğadan aldığımız lezzetleri titizlikle işleyerek en sağlıklısını tüketicimizle buluşturuncaya dek sürdürmekteyiz.

Bunun yanında ihracatta her geçen gün artan pazar payımızla istikrarlı bir şekilde büyüyoruz. Uluslararası piyasada kalitesini ispatlayan ürünlerimizi birçok ülkeye ihraç etmeye devam ediyoruz. Ürünlerimiz ve hizmet kalitemiz ile satı noktalarının bölgedeki öncelikli tercihi olmak.

Sektörde hızla büyüyen ürünlerimizi katkısız doğal ürün modeli anlayışımız ile geçmişten geleceğe lezzetini koruyarak, faaliyetine devam etmek. Kısa vadede Türkiye’nin çe itli bölgelerine yer alarak hem ülke hem de dünya çapında hizmet veren kurumsal bir şirket haline gelmek. Şirketimiz ve iŞ ortaklarımız sektöre uyum sağlamayı başarıp, getirdiği yenilikçi çözümler ile satış, sipariş, sevkiyat ve diğer hizmetlerin müşteriye tam zamanında ulaşmasını sağlamak. Kendi satış organizasyonumuzla portföyümüzdeki ürünlerin pazar payını arttırmak. Üretici ve müşterilerin gelişen teknoloji ile birlikte değişen ihtiyaçlarına yönelik hızlı inovatif çözümler üretmek.


Genel Müdür'ün Mesajı

Doğtat

Biz, DOĞTAT Grubu olarak, marka olma rüyamızı; önce inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Ailemizin ve ailemizin bir parçası olan tüm çalışanlarımızın vazgeçilmez ilkesi olan dürüstlükten asla ödün vermedik.

Başarıya ulaşmanın sırrının, müşterilerimize misafirlerimiz gözüyle bakmak, çalışanlarımıza insani hassasiyetle davranmak olduğunun bilinciyle; ülke ve dünya genelinde rekabet eden bir kurum olarak, temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve her gün geliştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en büyük zenginlik sayıyoruz. AR-GE projeleri ile geliştirdiğimiz, yeni ürünlerimizle, ürün gamımızı sürekli genişleterek, üretimdeki hatalarımızı en aza indirgeyerek, kaliteden ödün vermeden en iyisini üretmek ve her zaman müşterimizin ilk tercihi olmak için çalışmaya devam edeceğiz.

DOĞTAT olarak, üretimden kalite kontrole, sevkiyattan satış sonrası hizmetlere ve desteğe kadar bütün aşamalarda, markamızın güvenilirliğinin ve kalitesinin altına imzamızı atıyoruz.

Kuruluşumuzdan bugüne olduğu gibi yarınlarda da ilkelerimizden ayrılmadan, kalitemizden taviz vermeden, çevreye ve insana değer vererek ekonomiye katkımızı artırmaya ve sağlam adımlarla geleceğe ilerlemeye devam edeceğiz. Bu yolda emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımla,
Genel Müdür
FETHİ BALCI

Ekibimiz

Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz, deneyimli çalışanlarımızla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek, kurumsal kimliğimizi hedef kitlemize başarılı bir şekilde yansıtmayı başarmaktadır. Ülke ekonomisi ve istihdama önem veren bir kurum olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yatırımlar yapmaya ve başarılarımızı artırarak sürdürmeye kararlıyız.
Ekibimiz
Ekibimiz

Haberler

“Sial Paris 2018 Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı”

Devamını Oku

“Doğtat Cnr Fuarı İşbirliği Bu Yıl Daha Da Büyüyor”

Devamını Oku

“Thaifex World Food Asia”

Devamını Oku

“Doğtat ISM - Köln Uluslararası Şekerleme Fuarında”

Devamını Oku